Нафта і газ

Нафта і газ


Попри війну, що триває, окупацію територій зі значними покладами нафти і газу та спроби окупантів знищити нафто- й газопереробну галузь в Україні, робота продовжується. Видобувні компанії відкривають нові родовища і нарощують видобування на територіях де це можливо, відбувається значне інвестування нових проєктів та в дослідження. 

Але це все вимагає від українських компаній, які працюють у нафтогазовому секторі, ретельно аналізувати бізнес-моделі, змінювати структуру капіталу і скорочувати витрати, шукати ефективніші підходи для максимізації продуктивності та розумно підходити до питання впровадження нових технологій у процеси. Також потрібно зважати на зростаючу увагу інвесторів до принципів сталого розвитку, стежити за зміною міжурядової політики та регуляторної звітності. Увага до всіх деталей дозволяє краще відповідати поточним цінам на сировинні товари та планувати майбутнє, яке сьогодні дуже важко передбачити.

Серед клієнтів BDO в Україні є компанії, що займаються розвідкою і видобутком, переробкою та збутом нафти й газу. Ми маємо практичний досвід, який напрацьовували десятиліттями, добре розбираємося в українському та міжнародному законодавстві, постійно вдосконалюємо навички, а також маємо доступ до передових рішень нашої мережі, яка представлена в понад 160 країнах світу. 

На додаток до традиційних послуг з аудиту та дотримання податкового законодавства, наші експерти консультують компанії та їхніх інвесторів щодо складних питань, зокрема злиття та поглинання (M&A), оцінки бізнесу (включно з оцінкою збитків від війни), стратегії управління витратами та вдосконалення бізнес-процесів із застосуванням передових рішень і цифрових технологій.

Основні контакти

Сергій Штанцель

Сергій Штанцель

Партнер з аудиту, заступник директора BDO в Україні
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$