• Про BDO в Україні

Про BDO в Україні

 

Міжнародна компанія з глибоким розумінням українського ринку
 

BDO в Україні починає свою історію з 1993 року, коли була створена аудиторсько-консалтингова фірма «Баланс-Аудит» у м. Дніпро. У 1997 році фірма приєдналася до міжнародної мережі BDO та отримала назву «BDO Баланс-Аудит», що стало гарантією відповідності високим світовим стандартам роботи BDO. З 2009 року, відповідно до світової стратегії, ми стали називатися BDO в Україні.

BDO в Україні має 2 офіси в Україні (у Києві та Дніпрі) та надає клієнтам такі послуги: аудит, консалтинг, податкові та юридичні послуги, фінансові консультації, послуги у сфері сталого розвитку, бухгалтерський облік, оцінка, рекрутинг, цифрові послуги та корпоративне навчання.

В компанії працює близько 200 співробітників.

Більшість фахівців є сертифікованими аудиторами України серії А, мають сертифікати зразка CIPA та CAP, міжнародні сертифікати АССА та CPA і мають великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА.

В Україні мережа представлена чотирьма компаніями: ТОВ "БДО", ТОВ "БДО Консалтинг", ТОВ "БДО Корпоративні фінанси" та ТОВ "БДО Бізнес Сервіс Шерінг Хаб".

 

 

 

 

Брошура: Загальна інформація про BDO в Україні 2020 >>

В брошурі ви знайдете інформацію про мережу BDO та BDO в Україні, детальний перелік послуг всіх ліній сервісу, особливості роботи в BDO в Україні, інформацію про нагороди компанії та партнерство.