• Про BDO в Україні

Про BDO в Україні

 

Міжнародна компанія з глибоким розумінням українського ринку


Представники українського бізнесу довгий час чекали появи на ринку аудиторських і консультаційних послуг сильної компанії, яка працювала б в тому ж стилі і на такому ж високому рівні якості, як і всесвітньо відомі аудиторські і консультаційні компанії, але в той же час була б вітчизняною і такою, що володіє глибокими місцевими знаннями.

Сьогодні BDО в Україні – провідна аудиторсько-консалтингова компанія, що надає широкий спектр послуг з аудиту, корпоративних фінансів, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес та ИТ консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, стійкого розвитку та інше.

Близько 200 співробітників працює в офісах компанії, розташованих у Києві та Дніпрі.

Наші фахівці  володіють сертифікатами зразка CIPA та CAP,  міжнародними сертифікатами АССА,  і мають великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА.

 

 

 

 

Брошура: Загальна інформація про BDO в Україні 2020 >>

В брошурі ви знайдете інформацію про мережу BDO та BDO в Україні, детальний перелік послуг всіх ліній сервісу, особливості роботи в BDO в Україні, інформацію про нагороди компанії та партнерство.