• Чому обирають нас

Чому обирають нас

Є багато причин, по яких вибирають BDO, головною з яких є прихильність наших людей.

 

Наша компанія - провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник 5-го в світі за об'ємом сукупної виручки міжнародного об'єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній.
 Визнання аудиторського висновку

Аудиторські висновки, що видаються нашою фірмою як повноправним партнером міжнародної мережі ВDO, визнаються всіма іноземними іта міжнародними компаніями і організаціями. Це важливо для українських компаній, що прагнуть знайти джерела зарубіжного фінансування, а також для іноземних компаній, що планують здійснення інвестицій в Україні.

Висока якість послуг

Вступивши в міжнародну мережу ВDO, наша компанія прийняла на себе зобов'язання, що передбачають контроль якості послуг з боку зарубіжного партнера мережі ВDO. Один раз в два роки компанія ВDO в Україні  проходить контроль якості відповідно до вимог міжнародної мережі BDO. За підсумками останнього тестування (перевірки) наша компанія знов підтвердила свій професіоналізм та високий рівень якості обслуговування клієнтів.

Орієнтація на досягнення практичного результату

Надаючи різні послуги своїм клієнтам і роблячи які-небудь дії з їх доручення, ВDO прагне принести перш за все практичну користь відносно мінімізації ризиків та економії на невиробничих втратах або стимулюванні бізнесу за рахунок грамотних рекомендацій і реалізованих рішень. Глобальна база знань та унікальна методологія аудиту BDO допомагає клієнтам досягати цілей.

Отримання різнопланових консультацій

Клієнти компанії ВDO мають можливість отримати різнопланову консультацію від будь-якого партнера будь-якого офісу BDO. Аудитори можуть також залучати високопрофесійних фахівців міжнародної асоціації BDO для роботи з українськими та іноземними клієнтами. Мова може йти про найпростіше питання або стосуватися консультаційного супроводу угод міжнародного характеру, в яких беруть участь інколи декілька країн. Крім того, ми уміємо об'єднати зусилля експертів різних спеціалізацій і галузей для ефективного і прогресивного вирішення питань наших клієнтів.

Страхування професійних ризиків

Страхування аудиторського ризику - невід'ємний атрибут діяльності солідної аудиторської компанії. Помилка аудитора може спричинити виникнення у клієнтів матеріальних проблем. Тому ризики по наших договорах підлягають страхуванню в зарубіжній страховій компанії, що обслуговує міжнародну мережу BDO. Це забезпечує нам надійний матеріальний захист у разі обгрунтованих претензій, пред'явлених клієнтом, а клієнтові, у свою чергу, надає додаткові гарантії.

Оптимальні ціни і умови розрахунків

В своїй діяльності ми дотримуємося принципу «Оптимальний рівень цін - за якість, що відповідає міжнародному рівню». Система гонорарів за наші професійні послуги відрізняється гнучкістю і дозволяє застосовувати індивідуальний підхід до обслуговування клієнта, що гарантує йому економічну вигоду від співпраці з компанією БДО.

Орієнтація на успіх клієнта

Ми будуємо нашу співпрацю, таким чином, що передбачає безпосередню участь Партнерів у вирішенні завдань клієнта. Ми обговорюємо і детально плануємо всі дії в тісній взаємодії з клієнтом. Ми розуміємо потреби клієнта і оперативно реагуємо на зміни ринковій ситуації.