• Історія BDO

Історія BDO

 

ЗНАЮЧІ ЛЮДИ ЗНАЮТЬ BDO

 

Історія нашого становлення є яскравим прикладом оперативної реакції на ринкові умови, що постійно змінюються, та потреби клієнтів.

Організація BDO була заснована в Європі у 1963 році, коли прогресивно мислячі бухгалтерські фірми в Німеччині, Великобританії, Нідерландах, США і Канаді об'єдналися, щоб спільно використовувати і розширювати свої знання, а також для підтримки міжнаціональних операцій та клієнтів.  Ми були відомі як Binder Seidman International Group, а з 1973 року  змінили назву на Binder Dijker Otte & Co - BDO.

 

Початок сучасної всесвітньої структури організації був покладений у 1988 році, коли було постановлено використання акроніма BDO перед назвами місцевих фірм-членів.  Це, поряд з введенням нового логотипу та глобального бренду, чітко продемонструвало, що місцевий досвід наших фірм-учасників був об'єднаний з міжнародним досвідом та силою нашої міжнародної мережі.

 

З тих пір наша мережа продовжувала трансформуватися у відповідь на потреби клієнтів, що привело до зміни нашого імені у 2009 році на просто BDO. Цей перехід до єдиної глобальної назви демонструє наше прагнення обслуговувати клієнтів на єдино високому рівні та успішно конкурувати на міжнародній арені.

 

Сьогодні компанія продовжує свою історію зростання, оскільки ми розширюємо свою присутність по світу. Проте, незалежно від того, наскільки великою мережею ми стаємо, ми продовжуватимемо зберігати єдність під нашою загальною метою: щодня допомагати людям досягати успіху в їх діяльності.