• Кар'єра

    Компанія BDO в Україні розширює штат та проводить набір
    співробітників під час воєнного стану в країні

    Ваша кар'єра в BDO

Кар'єра

Робота в BDO Україна продовжується попри всі негаразди, що спіткали нас на нашій землі, починаючи з 24 лютого 2022 року. Ми продовжуємо сплачувати податки, виплачуємо заробітну плату раніше строку та надаємо додаткову матеріальну допомогу своїм працівникам. У період дії воєнного стану БДО в Україні, як работодавець допомагає колегам і їхнім сім'ям з пошуком прихистку на заході України та у Європі. Також надаємо моральну та матеріальну підтримку співробітникам, що залишаються в Києві та Дніпрі.

Окрім цього, ми продовжує розширювати штат та проводимо набір фахівців різних сфер діяльності до дружньої команди БДО в Україні.

З актуальними вакансіями ви можете ознайомитись на нашій сторінці у Linkedin чи на сайтах з пошуку роботи rabota.ua, work.ua, recruitika.com

  BDO в Україні є платиновим акредитованим роботодавцем ACCA

Статус акредитованого роботодавця Trainee Development, Platinum АССА підтверджує відповідність системи навчання та розвитку персоналу фінансових служб компанії BDO кращим міжнародним практикам, а також те, що компанія надає максимальну підтримку співробітникам на шляху отримання професійної кваліфікації АССА.​ А фахівцям, які вже склали всі іспити АССА та набули членства АССА, важливим є наш статус акредитованого роботодавця Professional Development.