Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Випускникам

    Розкрий свій потенціал!

    Вакансії

Що ми очікуємо від Вас?

Ми зацікавлені співпрацювати з тими, хто шукає компанію, щоб розпочати свою кар’єру та готовий докладати для цього чималих зусиль – працювати в команді професіоналів та брати участь у проектах для наших клієнтів, вчитися не тільки під час тренінгів, але і в процесі щоденної роботи. Адже саме завдяки досвіду і знанням наших співробітників ми можемо надавати клієнтам послуги виняткової якості, тим самим підтримуючи глобальну місію та цінності міжнародної мережі BDO.

Професіоналізм, дотримання домовленостей, взаємна повага та довіра, постійне підвищення свого рівня кваліфікації, раціональні пропозиції щодо вдосконалення бізнес-процесів, інноваційність, зацікавленість у роботі на результат – ми очікуємо цього від всіх наших співробітників.

 

Що Ви можете очікувати від нас?

Ми зацікавлені в тому, щоб кожен наш співробітник мав можливість професійного розвитку. У нашій компанії Ви можете будувати свою кар’єру в різних напрямках бізнесу, брати участь у проектах для міжнародних клієнтів, у нас Ви можете вчитися та переймати досвід старших колег, відвідувати внутрішні та зовнішні тренінги, конференції, семінари.

Щорічна оцінка роботи, обговорення кар’єрних очікувань співробітників, Програма розвитку талантів, соціальні гарантії, демократичний стиль керівництва, дружня робоча атмосфера, повага до думки співробітників, доступність топ-менеджменту компанії для обговорення робочих питань, яскраві корпоративні заходи – ми постійно вдосконалюємося, щоб залишатися найкращим місцем роботи для наших співробітників.


НАША КОМАНДА
  
НАШІ ОФІСИ