• Огляд для фінансового директора «Технології BDO 2021 — оптимізація інновацій»
Публікація:

Огляд для фінансового директора «Технології BDO 2021 — оптимізація інновацій»

09 лютого 2021

Індустрія високих технологій забезпечила безперервність і стійкість під час кризи. Наразі триває різке підвищення попиту, і хоча інновації все ще є рушійною силою зростання, 2021 рік буде повністю присвячений питанню оптимізації, оскільки фахівці у сфері технологій намагаються правильно масштабувати, зміцнити ланцюги постачань і сформувати подальшу роботу.

Говорять, бездоганне розуміння подій можливе тільки після того, як вони відбулися, і минулий рік, безсумнівно, відкрив нові перспективи й прояснив ситуацію у сфері технологій. У той час як фінансові директори технічних компаній оптимістично налаштовані на подальше зростання, це далеко не звичайний бізнес. Основна увага приділяється новим пріоритетам і ризикам, і хоча інновації все ще є рушійною силою галузі, наступний рік буде присвячений оптимізації.

Огляд для фінансового директора «Технології BDO 2021» показує, що при наявності великих можливостей і історичних змін на ринку, технологічним компаніям необхідно буде знайти нову модель сталого зростання, ретельно продумати надійні джерела капіталу, переосмислити глобальні ланцюжки постачань і внести зміни в план подальшої роботи.

Вони будуть йти до мети під чуйним керівництвом і вдячністю зацікавлених сторін, які все ще розраховують отримати послуги й продукти для управління як професійним, так і особистим життям.

55% фінансових директорів усього ринку середнього бізнесу будуть інвестувати більше коштів у IT у 2021 р.

Оптимізація капіталу

Угоди у сфері технологій залишаються привабливими для стратегічних і портфельних інвесторів. В умовах численних можливостей зростання, фінансові директори компаній повинні бути впевнені в тому, що вони знайдуть відповідне джерело фінансування або партнера з огляду на необхідність.

Фінансові директори приймають рішення про угоди:

45% очікує збільшення інвестицій в ПП

41% очікує, що активність щодо злиття й поглинання зросте

34% очікує, що активність на ринку IPO зросте

30% планує продовжити інвестувати у венчурний капітал

Коли мова заходить про доступ до фінансування, стійкий глобальний попит на інвестиції в технології в всьому світі надає безліч можливостей для галузі. Цей сектор забезпечив можливості для інших галузей промисловості в умовах кризи, і тепер повинен зосередитися на внутрішніх процесах з оптимізації балансу між зростанням і здатністю до вигідного масштабування.

Оптимізація процесів

В умовах швидкого зростання, витрати можуть стрімко зростати, так само як і доходи. Але ясність це промінь надії під час кризи, і технологічні компанії почнуть 2021 рік, орієнтуючись на матеріалізм.

У міру того як технологічні компанії переглядають свою фізичну присутність, оренда є пріоритетом. Підготовка до впровадження нового стандарту, зокрема принципово нових правил обліку оренди, є головною проблемою фінансової звітності на 2021 рік.

Оптимізація ланцюжка постачань

Збої в ланцюжку постачань стали проблемою для технологічних компаній у 2020 році. Побудова більш надійних, гнучких і цінних виробничо-збутових ланцюжків на основі диверсифікації та технологій стане найважливішою стратегією на 2021 рік.

 

Підвищення ефективності ланцюжка постачань

49% проводить оцінку ризику ланцюжка постачань

46% інвестує в технологію ланцюжка постачань

45% визначає альтернативних постачальників або постачальників з технічної підтримки

33% повертає виробництво в США

21% переїжджає в іншу країну

У міру того як технологічні компанії переглядають свій ланцюжок постачань і світову присутність, кожна дія приводить до оподаткування. Розуміння всіх податкових зобов'язань має бути найважливішою частиною планування й оптимізації вартості організації навіть в умовах невизначеності.

Оптимізація робочої сили

Технології стали тест-майданчиком для подальшої роботи. Тепер компанії повинні активно підтримувати культуру різноманіття й віддаленої співпраці, оптимізуючи при цьому як чисельність робочої сили, так і кваліфікацію.

Технологічні компанії не тільки збільшують чисельність персоналу в цьому році, але й зосереджують увагу на оптимізації своєї команди докладаючи зусиль щодо диверсифікації й залучення, навчання, підвищення кваліфікації та інвестування в автоматизацію. Мета такого підходу: продуктивніша й ефективніша робоча сила, здатна задовольнити потреби мінливої галузі.

«Коли йдеться про доступ до фінансування, то в технологічній галузі зараз є багато можливостей. Ми стали свідками значного глобального попиту на інвестиції в технології у всьому світі, але особливо, серед приватних і венчурних інвесторів. Цей сектор створив умови для роботи багатьох інших галузей під час кризи, і тепер сектор технологій повинен зосередитися на внутрішніх процесах для оптимізації балансу між зростанням і збільшенням прибутку», — говорить Даг Харт (Doug Hart), партнер і державний співкерівник технологічної практики BDO.

 

Завантажте повний звіт нижче. Також ви можете зв’язатися з нами, якщо вам потрібна подальша допомога.

 

Джерело BDO Сполучені Штати