• Сформовано Наглядову раду ISSB та випущено прототип стандартів звітності сталого розвитку
Публікація:

Сформовано Наглядову раду ISSB та випущено прототип стандартів звітності сталого розвитку

12 листопада 2021

3 листопада 2021 року Ерккі Лііканен, голова Ради опікунів Фонду МСФЗ, оголосив про три важливі події на глобальному саміті ООН COP26 у Глазго, Шотландія:

  1. Створення нової Міжнародної ради зі стандартів сталого розвитку (ISSB), яка розробить всеосяжну глобальну базу високоякісних стандартів розкриття інформації щодо сталого розвитку з метою задоволення інформаційних потреб інвесторів;
  2. Консолідація Ради зі стандартів розкриття інформації про екологічний вплив (CDSB) та Фонду звітності щодо вартості організацій (VRF — який містить поточну систему інтегрованої звітності та стандарти SASB) до ISSB до червня 2022 року;
  3. Публікація двох прототипів стандартів: одного про екологічний вплив та іншого щодо загальних вимог до розкриття інформації. Ці прототипи стандартів були розроблені Робочою групою з технічної готовності (TRWG) до створення ISSB.


BDO опублікувала бюлетень «Міжнародна звітність у галузі сталого розвитку» (ISRB), у якому міститься докладніша інформація про ці зміни. З ним можна ознайомитись нижче.

 

Джерело BDO Global