• ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ФУНКЦІЇ ФІНАНСОВИХ СЛУЖБ МАЙБУТНЬОГО

    Дає змогу підвищити продуктивність вашої фінансової функції

Публікація:

Переосмислення функції фінансових служб майбутнього

03 березня 2021

 

Гарантуйте успіх фінансової функції


 

COVID-19 змусив багатьох фінансових лідерів переглянути фінансову операційну модель і задуматися над тим, як «гарантувати успіх» цієї функції.

Як трансформація фінансової функції може сприяти подальшому успіху вашого бізнесу на етапі, коли підприємства адаптуються до віддалених умов роботи й мінливих бізнес-моделей?

Успішні фінансові лідери мусять переосмислити свій підхід до складових частин їхніх функції, розглядаючи її крізь призму трансформаційних змін і розуміючи необхідність підтримувати партнерів, інвесторів і менеджмент за допомогою нових підходів.

Тут ми наводимо огляд можливостей та проблем, з якими сьогодні стикаються фінансові лідери, а також пропонуємо варіанти, які допоможуть ефективно пустити в дію технології та застосувати нові способи роботи для досягнення стратегічних цілей.

 

Виявлення ризиків і можливостей

Для того, щоб бізнес успішно розвивався, а також для прийняття зважених стратегічних рішень, у керівництва і фінансових підрозділів має бути доступ до своєчасної, точної та актуальної фінансової та нефінансової інформації.

Багато компаній нині прагнуть оптимізувати фінансову й бухгалтерську функції для розвитку та конкурентоспроможності. Особливий наголос робиться на використанні технологій для виявлення й усунення деяких наявних перешкод на шляху до підвищення продуктивності.

 

КОРПОРАТИВНА СТРАТЕГІЯ: інвестиції, злиття й поглинання, стратегія виходу, захист цінностей

ФІНАНСУВАННЯ: прогнозування, фінансові рішення, оптимізація грошових коштів і оборотний капітал

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ: управлінський звіт, обов'язкова звітність, аутсорсинг, фінансові та бухгалтерські технології

КАЗНАЧЕЙСТВО: процеси «від закупівлі до сплати», управління витратами, Форекс, управління грошовими коштами

ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ: порівняльний аналіз, оптимізація витрат, огляд клієнтів і постачальників, управління кредитним рейтингом

ДОТРИМАННЯ ВИМОГ РЕГУЛЮВАЛЬНИХ ОРГАНІВ: дотримання податкового законодавства, відомість заробітної плати, секретаріат компанії

БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ: засоби й методи контролю, поліпшення бізнес-процесів та інновації, хмарні технології для технік управління «аджайл»

СТРУКТУРА ОПОДАТКУВАННЯ: податкова ефективність, міжнародна торгівля, вилучення прибутку, група з дотримання

 

Спираючись на досвід і знання фахівців мережі BDO, ми створили добірку цікавих ідей, статей і брошур, які допоможуть вам переосмислити бізнес.

Ми вивчаємо чинники змін, плануємо впровадження інновацій у сферу фінансів і бухгалтерського обліку, даємо рекомендації про те, як краще підготуватися й приступити до вдосконалення бізнес-процесів, і багато іншого.

 

ОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ ІДЕЯМИ ТА СТАТТЯМИ НИЖЧЕ:


 

Як BDO може допомогти вам

Заповніть контактну форму, якщо хочете обговорити будь-яке зі згаданих питань або отримати консультацію про те, як підвищити продуктивність фінансової функції.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ