Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • BDO Horizons 2018 - випуск 1
Брошура:

BDO Horizons 2018 - випуск 1

22 лютого 2018

Оригінальний матеріал наданий BDO

Кожний квартал команда BDO з питань Злиття та Поглинання аналізує глобальні угоди в різних регіонах та окремих секторах у всьому світі. Ми пропонуємо Вам супутниковий погляд на те, як розвивається ринок злиття та поглинання - і там, де, як видається, він очолює.

Випуск 1 2018 охоплює:

  • Глобальний погляд - перспективи багатообіцяючі та підтримуються стабілізаційною політикою, глобальним економічним зростанням, ринками реальних активів та історично низькими відсотковими ставками.
  • Спеціальний розділ: Зосередження уваги на Америці - глобальне зростання та покращення економіки призвели до посилення транскордонних інвестицій.
  • Північна Америка - активність злиття та поглинання середнього ринку сприяли формування позитивної тенденції в 2018 році на тлі податкової реформи в США, економік, що сильно розвиваються та економічних політик, що сприймаються сприятливими для бізнесу.
  • Фінансові послуги. В 2017 році зафіксований зрост в секторі  злиття і поглинання, чому сприяв ще один сильний рік в Китаї.
  • Нерухомість - "Червона Гаряча" китайська індустрія нерухомості стимулює глобальне зростання.
  • Сільськогосподарські продукти - Ірландський сектор сільського господарства та напоїв: найважливіша галузь корінних народів країни. Незважаючи на невизначеність Brexit, сектор бачить активну активність у сфері злиття та поглинання.