Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Керівництво з іноземної власності
Брошура:

Керівництво з іноземної власності

05 вересня 2018

У міру зростання глобальної мобільності для сімей з високим рівнем добробуту стає загальноприйнятим володіти будинками у ряді деяких країн, а також інвестувати в комерційну та іншу нерухомість за межами своєї країни. Часто така інциатива може йти від їхніх дітей, які вирішили навчатися в університеті за кордоном, або ж це бажання вийти на пенсію в іншу країну після того, як їх бізнес буде проданий.

Внаслідок цього уряди в усьому світі уважно вивчають іноземні інвестиції в нерухомість, причому багато країн обмежують право власності лише на новостворені будинки, щоб спробувати якось впливати на будівельну галузь.

Зростаюча тенденція в низці юрисдикцій полягає у сприйнятті того, що іноземці підвищують ціни на житлові житлові будинки, внаслідок чого уряди обмежують вітчизняні банки надавати іноцемцям кредити на придбання нового будинку, а також запроваджують "збір на незабудовану ділянку" або "податок на порожні будинки", щоб заохочувати майнових власників або жити у цієї власності або зробити ії доступною для здачі в оренду, збільшуючи таким чином доступ до житла та доступність житла взагалі.

Зрозуміло також, що багато країн були обмежені у реєстрації іноземної власності на нерухоме майно, а деякі рухались у напрямку до реєстру власників благовиду, щоб забезпечити прозорість ступеня власності людей, які проживають за кордоном.

Це в поєднанні з впровадженням Єдиного Стандарту Звітності (Common Reporting Standard) значно підвищило рівень прозорості інформації стосовно сімей з нерухомістю та банківськими рахунками в багатьох країнах світу. ЄСЗ покращить податкову прозорість з 2017 року, коли фінансові установи щорічно передаватимуть інформацію податковій установі у своїй країні, та яка надалі буде передана податковим органам інших країн. На цьому етапі понад 100 країн взяли на себе зобов'язання Єдиного Стандарту Звітності, включаючи такі, як Британська Колумбія, Гернсі, Джерсі.

У цьому виданні ми докладно розглядаємо юридичні та податкові правила для іноземців, що купують нерухомість в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в таких популярних країнах як Канада, США та Великобританія.