Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Віддалене майбутнє
Подкаст:

Віддалене майбутнє #TIMETOLEAD

27 липня 2020

У новій серії подкастів про лідерство #TIMETOLEAD Пол Ігланд, керуючий партнер BDO в Великобританії і Член глобальної ради директорів, дивиться у віддалене майбутнє  і ділиться особистими поглядами про те, як буде виглядати економічна дійсність і бізнес після кризи.

Протягом декількох місяців в усьому світі кількість випадків зараження коронавірусом зросла і померла велика кількість людей. У зв'язку з примусовим падінням світової економіки і, як наслідок, впливом цього процесу на особисте життя людей, світ повис в невизначеності. Чи будуть знову відкриті підприємства і відновлені робочі місця? Чи знаходимося ми під загрозою глобального спаду? Що може зробити бізнес для свого захисту?

У відкритій дискусії з Елейшею Стівенс з InspireWorx Пол розповідає про важливі уроки кризи і про те, як компаніям доведеться переглянути свої бізнес-моделі, підвищити стійкість, щоб впоратися з несподіваними ситуаціями, і найкращим чином підготуватися до майбутнього. Ця криза не остання. Бізнес-лідерам необхідно оновити подальші цілі, зрозуміти, як вони можуть найкраще взаємодіяти з клієнтами.

Запис англійською мовою.