• BDO в Україні запустила рішення для роздрібної торгівлі спільно з компанією UPITec

Фахівці компанії BDO в Україні підписали договір про співпрацю з компанією UPITec.

27 листопада 2017

Модуль управління функціями для роздрібної торгівлі повністю інтегрується з SAP Business One по усім операціям на касі, закупівлям, бухгалтерії, інвентаризації, аналізу роботи співробітників магазину і роботи магазину в цілому, і т.д.

Рішення UPITec Retail є комплексним роздрібним рішенням, яке в режимі реального часу забезпечує торговельним мережам точну інформацію про роботу всього підприємства. Ідеально підходить для ресторанів, готелів, магазинів. Add-on від фахівців UPITec доповнює основний функціонал SAP Business One, і буде доступний українським малим і середнім підприємствам, які займаються роздрібною торгівлею.

Нагадаємо, що BDO в Україні є єдиною компанією, яка має локалізоване рішення SAP Business One. Фахівці компанії адаптували систему відповідно до українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку та законодавчих норм.


Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами компанії на основі доступу до бізнес-інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну бізнес-функцію.

SAP Business One для малих та середніх підприємств чудово інтегрується з «великим» SAP, якщо, наприклад, материнська іноземна компанія веде управлінський облік саме у цій системі.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 67 000 співробітниками в 158 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року БДО Україна має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Інформація про UPITec:

Компанія UPITec Software Ltd. є сертифікованим розробником роздрібних рішення на платформі визнаного світового лідера, що представляє ERP рішення - компанії SAP Business One. Має багаторічний успішний досвід роботи в області розробки власного програмного забезпечення для роздрібної торгівлі, яке безшовно інтегрується в продукт SAP Business One. UPITec гарантує підтримку клієнтів на всіх етапах впровадження і обслуговування продукту.

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDOMacroSigner|(hash)2066ba9fec2726afd2fd6b3a06b0bc573ae88fcc0ffaf14ec6e8a8e4a20cddd4%}