• SAP Business One отримала україномовний інтерфейс

SAP Business One отримала україномовний інтерфейс

10 травня 2018

Використання україномовного інтерфейсу доступне користувачам у SAP Business One версії 9.3.

У новій версії міжнародної ERP-системи для малого та середнього бізнесу українську мову можна встановити в якості системної.

В новому релізі SAP Business One представлені додаткові функціональні можливості і більш глибоко врахована локальна специфіка, що значно підвищує продуктивність бізнес-додатків і дозволяє аналізувати великі обсяги даних в реальному часі. Зручний інтерфейс, загальноприйнята термінологія в назвах та логіка в структурах меню спрямовані на полегшення роботи з системою.

Нагадаємо, що BDO в Україні є єдиною компанією, яка має локалізоване рішення SAP Business One. Спеціалісти компанії адаптували та розвивають систему відповідно до українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку та законодавчих норм.

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами компанії на основі доступу до бізнес-інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну бізнес-функцію.

SAP Business One для малих та середніх підприємств чудово інтегрується з «великим» SAP, якщо, наприклад, материнська іноземна компанія веде управлінський облік саме у цій системі.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 74 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року БДО Україна має право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на локалізоване рішення SAP Business One.

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}