• Звіт: Глобальні прогнози BDO щодо найближчого майбутнього видобутку 2020

Звіт: Глобальні прогнози BDO щодо найближчого майбутнього видобутку 2020

16 лютого 2018

Безпілотні технології, глибоководні розкопки та гірничо-видобувні експедиції на Місяць колись являли собою ідеї науково-популярних фільмів.

Сьогодні вони реалії або просто не за горами. І до 2020 року ми очікуємо, що більшість із них стане нормою.

Оскільки зберігаються низькі ціни на сировинні товари, гірничодобувні компанії перебувають під тиском повторного представлення своїх бізнес-моделей. Ті, хто включив технології в свої операції, вже побачили регулярні надходження доходів, а ті, що ні - скоротилися.

Значення освоєння технологій є зрозумілим. Бездротова технологія збільшує видобуток продукції на 15-20%, при скороченні витрат на паливо та експлуатацію на 10-15% та 8%, відповідно. Це також експоненціально покращує безпеку видобутку. У той же час, хоча ці Інтернет-підключені технології відкривають гірничодобувну промисловість для нових векторів кібернетичної атаки, вони повинні захищатись шляхом належного внутрішнього контролю. Якщо цього не буде, вони ризикують побачити всю свою діяльність ураженою лише однією атакою.

У 2017 році американська гірничодобувна промисловість ввела час відновленого руху, адже адміністрація Трампа оптимізувала проекти в корисних копалинах - від кобальту та літію до рідкісних земель, що використовуються в магнітах для вітрових турбін та електромобілів. Цей рух триватиме до 2020 року, навіть якщо це буде за іншим екологічним регулюючим режимом, і ми очікуємо, що це породить нові інновації, невивчені розкопки та навіть новий мінерал, який може революціонізувати всю галузь.

Враховуючи цей період сум'яття та пов'язаний з ним перехід, команда BDO Global Natural Resources дивиться у майбутнє, щоб допомогти гірничорудним компаніям передбачати та планувати виклики та можливості. Ми вважаємо, що для того щоб підготуватися до успіху в 2020 році і далі, гірничодобувні компанії повинні прагнути стати "Lean, Green, Digital" / "Раціональна, Зелена, Цифрова"

Глобальні прогнози, представлені в цьому звіті, базуються на дослідженні та колективному підході керівників  BDO практик Природних Ресурсів.  Крім того, лідери практики з п'яти країн (Австралії, Канади, Південної Африки, Сполученого Королівства та Сполучених Штатів) забезпечили прогнози для галузі на своїх місцевих ринках.

 

ПІДСУМКИ ОГЛЯДУ BDO ЩОДО ГЛОБАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ 2020: ГІРНИЧО-ВИДОБУВНА ПРОМИСЛОВОСТЬ:

Роботи: до 2020 року роботів замінить більше 50 відсотків шахтарів, а аварії на шахтах будуть скорочені на 75 відсотків. Половина шахтарів самі будуть перепідготовлені, щоб керувати технологією управління роботами.

Правила мінеральної сировини в контексті конфліктів: прозорість ланцюга поставок буде відповідати вимогам 2020 року, коли компанії перейдуть на Правило Європейського Союзу про конфліктні мінерали, що почне діяти з 2021 року.

"Кибербезпека": до 2020 року хакери-активісти запускають принаймні п'ять кібератак на шахтах по всьому світу, при постійних атаках на відмову в обслуговуванні, спрямованих на усунення екологічних та соціальних загроз, які вони ставлять. Для ініціацій атак використовуватимуться пристрої з підключеними робочими пристроями.

Поновлювані джерела енергії: до 2020 року чверть світової генерації електроенергії припаде на відновлювані джерела енергії, оскільки існує залежність від спаду у вуглевидобувній промисловості.

Інтернет речей в гірничодобувній промисловості: глобальні гірничодобувні компанії, що використовують датчики, пов'язані з Інтернетом, та автоматизовані бурові установки на шахтах зменшать витрати на копання більш ніж на 30 відсотків.

Завантажити глобальний звіт (англійською мовою).

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}