• BDO та Moore Stephens LLP стають однією фірмою

BDO та Moore Stephens LLP стають однією фірмою

06 лютого 2019

BDO завершила своє злиття з Moore Stephens LLP, створивши найбільшу британську бухгалтерську та бізнес-консультативну фірму, зосереджену на підприємствах з духом середнього бізнесу.

З 4 лютого 2019 року об'єднана фірма буде функціонувати під брендом BDO та як частина міжнародної мережі BDO, що нараховує 80 тис. співробітників і дохід у розмірі $9 млрд. по 162 країнам.

У Великій Британії BDO тепер має загальну кількість працівників у 5,000 чоловік у 17 місцях, забезпечуючи прибуток у розмірі 590 мільйонів фунтів стерлінгів.

Злиття, що стосується офісів компанії Moore Stephens LLP в Лондоні, Бірмінгемі, Рідінгу, Бристолі та Уолфорду, зробить BDO третім найбільшим аудитором лістингових компаній, зміцнивши свої позиції як заклик до поліпшення якості та конкуренції на верхньому рівні аудиторського ринку.

Крім того, таке злиття цементує рейтинг BDO як провідного аудитора Великобританії для компаній, що котируються на AIM, і розширює її досвід у секторах, включаючи фінансові послуги, страхування та судноплавство.

Пол Ігланд, керуючий партнер BDO, сказав:

«Ринок аудиту переживає значний період реформ, і наші клієнти стикаються з безпрецедентною невизначеністю, оскільки Brexit мерехтить, а глобальна торгівля зазнає фундаментальних змін. Незважаючи на ці невизначеності, я впевнений, що поєднання наших 5000 людей та нашої репутації довіри та якості надає нам  фантастичну перспективу:  допомогти нашим клієнтам і нашим людям скористатися можливостями, що завжди супроводжують такі зміни.

"Наше чітке розуміння мети та стратегія зростання допоможуть нашій команді зробити це злиття великим успіхом".

Симон Галлахер, колишній керуючий партнер в ТОО "Moore Stephens", приєднався до команди керівників BDO як керівник консультативної групи. Колишній головний операційний директор компанії Moore Stephens LLP, Джон Рендалл також приєднується до команди керівництва як керівник інтеграції та трансформації.

Саймон Галлахер сказав: «З того моменту, як ми почали наші розмови, наша спільна амбіція полягала в тому, щоб створити повністю інтегровану фірму, якою пишаються наші люди, і яка веде у служінні тому, кого ми називаємо «економічним двигуном» Сполученого Королівства - підприємливої людині середньої ланки бізнесу, які призводять зростання Великобританії.

"Це злиття є добрим врожаєм і створює нову силу на ринку. Ми зможемо кинути виклик нашим існуючим конкурентам і забезпечити все більш відчутний спектр послуг, щоб допомогти нашим людям і клієнтам досягти успіху".

Примітка для редакторів

Партнери Moore Stephens об'єдналися з BDO LLP. BDO Services Ltd (член групи BDO LLP) придбала відповідну діяльність компанії Moore Stephens LLP.

Фірма BDO LLP надає комплексні консультації та рішення, які допомагають підприємствам орієнтуватися в мінливому світі.

Клієнти BDO LLP - це економічний двигун Великобританії:  амбітні, підприємницькі та високорозвинені компанії, які стимулюють економічний розвиток.

Ми поділяємо амбіції наших клієнтів і їхні підприємницькі настрої. Ми маємо правильне поєднання глобального охоплення, цілісності та досвіду, щоб допомогти нашим клієнтам досягти успіху.

BDO LLP

Компанія BDO LLP працює в 17 місцях у Великобританії, де працює близько 5000 осіб, які пропонують податки, аудит і гарантію, а також ряд консультаційних послуг. Компанія BDO LLP має основні доходи в розмірі 590 млн. фунтів стерлінгів і є фірмою-членом міжнародної мережі BDO International.

Глобальна мережа BDO

Глобальна мережа BDO надає бізнес-консультативні послуги в 162 країнах, з 80,000 осіб, що працюють в 1,600 офісах по всьому світу; її річний дохід становить $ 9 млрд.

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)Yaroslav|(hash)c1b4fe3e9885174b44cfecf59c64129e0d947a9de79b6f847db4071c1c3ebc6c%}