• Баланс, що покращує світ: BDO ПІДТРИМУЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖІНОК

Баланс, що покращує світ: BDO ПІДТРИМУЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖІНОК

07 березня 2019

Ми живемо в захоплюючі часи, і наш світ зазнає безпрецедентних змін. Історія BDO є дивовижною, наші досягнення на сьогоднішній день дають нам міцний фундамент – але ми завжди дивимося у майбутнє. Ось чому ми підтримуємо Міжнародний день жінок і його передумови, що Баланс веде до кращого робочого світу. 
Тема кампанії #Balanceforbetter зрозуміла:  «Баланс не є жіночим питанням, це питання бізнесу. Гендерний баланс має важливе значення для успіху економік та громад».
 
BDO – це глобальна організація, в якій працює понад 80 тисяч осіб у 162 країнах і територіях і відіграє вирішальну роль у зміцненні довіри до роботи, яку ми виконуємо, та у обслуговуванні широкої спільноти зацікавлених сторін.
 
У BDO ми розуміємо, що різноманітність є корисною для наших людей - і це добре для бізнесу. Фірми BDO по всьому світу прагнуть підтримувати наших жінок-професіоналів та сприяти їхньому успіху. Це передбачає заходи професійного розвитку та соціальні заходи, а також надаємо жінкам BDO доступ до всіх професійних ролей, право відкрито говорити та ділитися порадами щодо реальних питань бізнесу. На кожному рівні жінки BDO отримують підтримку в побудові відносин і чітко визначених кар'єрних шляхів.
 
Фірми BDO створюють гнучке робоче середовище,  професійно корисне та з великою підтримкою. Саме цей збалансований підхід допомагає нашим людям досягти своїх мрій - і в кінцевому рахунку забезпечує кращі рішення для наших клієнтів.

Кампанія International Women's Day - відвідати сайт

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)Yaroslav|(hash)c1b4fe3e9885174b44cfecf59c64129e0d947a9de79b6f847db4071c1c3ebc6c%}