Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.

Підсумки IFRS Форуму «Через прозорість до сталого розвитку»

30 липня 2020

У липні проходив IFRS Forum - 2020: «Через прозорість до сталого розвитку: нові реалії професії», який був організований  Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) та Аудиторською палата України (АПУ). Компанія БДО в Україні виступила генеральним партнером заходу.

Форум був присвячений професійному святуДню Бухгалтера та Аудитора України.

Так як захід проходив дистанційно, то в ньому змогли прийняти участь аудитори, бухгалтери, фінансові директори та керівники підприємств зі всієї України.

За три дні 400 слухачів прослухали виступи 34 спікерів, серед яких були і представники компанії BDO в Україні.

Алла Савченко — президент компанії БДО, була запрошена модератором секції «Діджитал-трансформації». Алла Іванівна відмітила важливість сьогодення у вивченні міжнародного досвіду та ресурсу, який існує в Україні, а також порадила займатись питаннями діджиталізації бізнесу вже зараз, не відкладаючи на майбутнє.

Катерина Рафальська, партнер з МСФЗ, розповіла про систему впровадження звітності в форматі XBRL. Катерина також поділилася інформацією про роботу і питання, які обговорювались на «25-му Європейському цифровому тижні XBRL».

В свою чергу Андрій Боренков — керівник напрямку Advisory разом із представником компанії-партнера ImuniWeb, обговорювали питання кіберзахисту бізнесу. На що слід звернути увагу в першу чергу, щоб не вирішувати наслідки кібератак, а попередити їх настання.

Ще одна наша колега Тетяна Пархомчук — керівник відділу бізнес-аналізу, розповіла про «Симбіоз управлінського та бухгалтерського обліку в SAP Business One». SAP Business One – це ERP-система, яка допомагає автоматизувати процеси в компанії. І Тетяна розповіла, як саме ця програма може значно спростити роботу бухгалтерам та аудиторам і сьогодні дає значну конкурентну перевагу.

Спеціальним гостем був запрошений Філліп Арроу, з Франції. Філліп закцентував увагу на особливостях роботи професіоналів з обліку і аудиту, на ризиках і викликах професії, які виникають у зв´язку з COVID-19 і, загалом, з переходом професійної діяльності в цифрову еру.

 

Які ще питання були висвітлені під час форуму?

  • Регуляторні новації та застереження
  • Звітність IFRS / XBRL: останні тенденції
  • Нефінансова звітність: чи важливо це?
  • Аудит: сьогодення та майбутнє
  • Податкові новації та застереження
  • Оновлені стандарти освіти для професійних бухгалтерів та Кодекс Етики
  • Сила цифрової трансформації бухгалтерської професії

Нагадаємо, що це був не перший IFRS Forum, який проводила Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України. Він проводиться кожен рік і збирає найкращих представників бізнес-сфер, щоб поділитися своїм досвідом, та обговорити найактуальніші питання.

Більше інформації про результати форуму можна проглянути тут.