Команда HLB (Таїланд) з бізнес-послуг і аутсорсингу приєднується до BDO in Thailand

20 січня 2021

BDO підсилює команду з надання бізнес-послуг і аутсорсингу.
 

BDO в Таїланді раді оголосити, що команда з бізнес-послуг HLB (Thailand) Ltd, що базується в Бангкоку, приєдналася до фірми, щоб розширити можливості й посилити наші наявні бізнес-послуги та аутсорсингові послуги, як складова реалізації нашої стратегії зростання. Це доповнить наші можливості, які щораз більші за декількома напрямами обслуговування.

Команда, яку очолює Кхун Нарумол Сакрітчанан, надає бізнес-послуги та аутсорсингові рішення вже понад 20 років. «Я рада можливості приєднатися до фірми з чітким баченням лідерства на ринку й вибором для своїх співробітників і клієнтів. Ми бачимо великі можливості в міру того, як компанії реорганізують свою операційну модель. Я вірю, що сильна прихильність і багаторічний професійний досвід нашої команди будуть сприяти успіху BDO».

Керуючий партнер Ноель Ешполь говорить: «Приєднання Кхун Нарумол і її команди дозволить BDO побудувати провідну фірму в Таїланді, поліпшивши наші бізнес-послуги, можливості аутсорсингу і дотримання податкового законодавства. Нині BDO в Таїланді налічує майже 70 професійних працівників, оскільки ми прагнемо до Глобального бачення BDO бути лідерами на наших ринках».

Пітер Шевілл, партнер з бізнес-послуг і аутсорсингу, зазначає: «Я радий вітати Кхун Нарумол та її команду, що дозволяє розширити число наших партнерів і професіоналів у цій галузі. Я з нетерпінням чекаю тісної співпраці з Кхун Нарумол у створенні виняткової команди фахівців, яка стане лідером на ринку бізнес-послуг і аутсорсингу в Таїланді».

 

Про компанію BDO в Таїланді

BDO в Таїланді надає комплексні аудиторські, аутсорсингові та консультаційні послуги з корпоративного й міжнародного оподаткування, а також консалтингові послуги для великих і малих організацій. Компанія пропонує свіжий підхід до професійних послуг, поєднуючи індивідуальні рішення з технологічними інноваціями для задоволення потреб кожного окремого клієнта. Завдяки великим знанням місцевої та міжнародної специфіки, команда керівників допомагає компаніям вести бізнес у Таїланді й за його межами.