ОПИТУВАННЯ BDO в Україні «Охорона праці в Україні в умовах нової реальності»

31 серпня 2021

Для кожного з нас очевидним є факт, що наш світ змінюється. Причому змінюється стрімкими темпами, породжуючи при цьому усе нові і нові виклики, які нам потрібно навчитися долати. Що стосується ведення бізнесу, то нам необхідно переосмислити принципи роботи і поведінки наших компаній, аби забезпечити стійке майбутнє. Значне сприяння цьому можуть надати нові можливості у сфері охорони праці.

Унаслідок появи нових технологій, змін в законодавстві, переходу на «зелену» економіку, пандемії у сфері охорони праці України також відбуваються значні зміни.

 

У зв’язку з цим, команда експертів БДО в Україні вирішила докладніше вивчити питання трансформації охорони праці в Україні в умовах нової реальності.

 

Для цього ми створили невеликий Опитувальник, який допоможе нам дізнатися більше про:

  • стан охорони праці і рівень управління Системою охорони праці в українських компаніях
  • ступені діджіталізації процесів
  • ризик-орієнтований підхід до робочих процесів
  • культуру безпеки і гігієну праці
  • профілактичні заходи в умовах пандемії.

 

Відповівши на низку запитань, ви допоможете нам провести детальний аналіз, на підставі якого наші експерти з охорони праці дадуть рекомендації щодо поліпшення організації безпечного та здорового майбутнього сфери охорони праці в Україні.

 

Незважаючи на те, що в перспективі у сфері охорони праці нам доведеться стикнутися з безліччю нових викликів, уряду України, роботодавцям і працівникам, а також іншим зацікавленим сторонам необхідно використовувати всі можливості для побудови безпечного і здорового майбутнього сфери праці для всіх.

 

Цікаве з теми: Ключові аспекти з питань аудиту охорони праці у 2021 році

 

Отже, запрошуємо вас взяти участь у нашому опитуванні. В якості заохочувального бонуса кожен учасник, який залишить свої контакти, отримає чек-лист для перевірки відповідності вашої компанії «Vision Zero» — організації праці з нульовим травматизмом і в безпечних умовах. Цей чек-лист був розроблений на основі джерел інформації і доказів із провідних організацій VISION ZERO, наукової літератури, публікацій з інших авторитетних джерел (наприклад, національних агентств, секторів промисловості), а також знань та досвіду, наявних у команди проєкту й керівного комітету. БДО є прихильником концепції «нульового травматизму», і тому ми всіма можливими способами пропагуємо цей рух.

 

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

 

Якщо потрібна додаткова інформація або хочете замовити послуги з охорони праці — звертайтеся до фахівців BDO in Ukraine. Наша спеціалізація охоплює такі напрямки:

— розробка програми зі зниження ризиків виникнення інцидентів у сфері безпеки і гігієни праці;

— допомога в прийнятті правильних стратегічних рішень для оптимізації системи управління ризиками та підвищення показників продуктивності, пов’язаних з охороною праці;

— проведення оцінки щодо дотримання законодавства і внутрішніх вимог у галузі безпеки та гігієни праці (зокрема,  стандартів ISO);

— проведення оцінки корпоративної безпеки і зрілості корпоративної культури;

— оцінка процесу управління ризиками у сфері психічного здоров’я;

— консультування з питань впровадження систем охорони психічного здоров’я.