Спеціальна пропозиція при реєстрації до 21 жовтня 2021 року на програму Сертифіката CIMA Р1

13 вересня 2021

Безумовно, команда BDO Academy максимально підтримує кожного студента під час складання іспиту. Ми завжди налаштовані на кращий результат, тому відсоток успішного складання іспиту CIMA з першої спроби нашими студентами часто перевищує 70 %. Але буває й так, що може знадобиться спроба № 2.

Для таких випадків інститут CIMA розробив цікаву пропозицію і, якщо першого разу щось піде не так, як планувалось, то Р1 можна перескласти під час наступної сесії всього за 50 фунтів.

Умови цієї пропозиції:

  1. Зареєструватися на програму Сертифіката CIMA російською мовою з 19 серпня по 21 жовтня 2021 року (пропозиція діє для студентів, які вперше реєструються на цю програму).
  2. Записатися на іспит Р1 російською мовою (який відбудеться 30 листопада — 1 грудня 2021 року) і виконати спробу скласти іспит.
  3. У разі невдалої спроби складання іспиту CIMA Р1 російською мовою,  є можливість придбати другу спробу, що відбудеться навесні 2022 року за спеціальною ціною 50 фунтів.

Також, нагадуємо, що BDO Academy вже багато років працює на ринку професійної освіти для фінансових фахівців, бухгалтерів, аудиторів, економістів і проводить підготовку до сертифікації 𝗖𝗜𝗠𝗔 (𝗥𝘂𝘀) Модуль Р1 й Модуль Р2. Разом з БДО Academy можна:

  • удосконалити компетенцію
  • здобути нову кваліфікацію
  • підвищити цінність на професійному ринку
  • вийти на якісно новий рівень життя загалом

Вибираючи такого надійного провайдера для професійного розвитку, можна бути впевненим у якості свого майбутнього. Більше інформації про саму підготовку до сертифікації читайте ТУТ.