• Новини BDO в Україні

Новини BDO в Україні

 

Актуальні оновлення, щодо діяльності БДО в Україні в напрямі допомоги під час війни та післявоєнного відновлення України.

 

02.03.2023

Віра Савченко, СЕО BDO в Україні, взяла участь у зустрічі українського бізнесу з офіційними органами ЄС, організованій Європейською Бізнес Асоціацією

На зустрічі українського бізнесу з офіційними органами ЄС, організованій Європейською Бізнес Асоціацією, обговорили актуальні питання щодо післявоєнного відновлення України.

27.02.2023

Віра Савченко, СЕО BDO в Україні, виступила на заході, організованому UkrainePlatform, з промовою на тему «Зменшення ризиків у сценарії відновлення України».

BDO в Україні прагне взяти участь у післявоєнному відновленні України. Ми скоригували наш портфель послуг, додавши послугу з оцінки збитків та втрат, пов'язаних з війною. Ми консультуємо наших клієнтів щодо того, як пристосуватися до поточних реалій тощо.

06.02.2023

Співробітники БДО в Україні відвідали конференцію "Прогнози розвитку України" (“Outlook Ukraine”) організовану Норвезько-Українською торговою палатою >>

Метою заходу було обговорення того, як норвезький приватний сектор може долучитися до відновлення та подальшої підтримки України.

03.02.2023

31 січня 2023 співробітники BDO в Україні Лілія Черниш та Ірина Сиротенко взяли участь у бізнес-форумі RAPID RECOVERY OF UKRAINE в Люксембурзі >>

Програма панельних дискусій охоплювала питання, пов'язані зі зміцненням інвестиційного середовища в Україні, включаючи реконструкцію базової та соціальної інфраструктури, можливостей у сфері технологій та агропромислового комплексу, поглиблення фінансових ринків, а також регуляторні реформи та реформи у сфері правового регулювання.

31.01.2023

Як бізнесу оцінити та отримати компенсацію збитків, отриманих внаслідок військової агресії рф? >>

Як відшкодувати збитки, які нанесла бізнесу і людям країна-агресорка? Це питання не до кінця узгоджене, проте, нині вже розроблені певні кроки в цьому напрямі.

14.12.2022 

BDO в Україні та платформа UNITED24 стають партнерами в напрямі ініціатив з відновлення України >>

Попри те, що війна триває і щодня Україна зазнає непоправних втрат, наша країна вже сьогодні знаходиться на шляху відновлення і потребує допомоги кожного з нас. Раді повідомити, що компанія BDO в Україні стає офіційним партнером фандрейзингової платформи UNITED24.

12.12.2022 

Волонтерська діяльність BDO в Україні і її співробітників під час війни >>

Наведені дані розкажуть про активну волонтерську діяльність і свідому громадську позицію співробітників БДО в Україні під час війни.

20.07.2022 

BDO в Україні: співпраця з Фондом Східної Європи та благодійний проєкт «Шелтер» >>

Нам не байдужа доля кожного українця, тож ми долучаємось до благодійних ініціатив як партнер і донатер. Тож розповімо про дуже корисний соціальний проєкт «Шелтер», ініційований в перші дні війни Фондом  Східної Європи.

22.06.2022 

Європейська Бізнес Асоціація інформує про початок роботи Комітету з Відновлення України >>

Днями в Європейській Бізнес Асоціації (EBA) розпочав роботу Комітет із Відновлення України. Асоціація повідомляє, що наразі до Комітету вже увійшло 19 міжнародних та українських компаній, які бажають надавати свою експертизу та активно долучитися до процесів відновлення нашої держави.