• Агропромисловий комплекс

    BDO в Україні надає послуги необхідні для успішного агробізнесу

Агропромисловий комплекс

Агробізнес завжди займав особливе місце в житті України. Команда BDO в Україні робить все для того, щоб зберегти і підтримати рівень індустрії на міжнародному ринку.

Аграрна промисловість є візитівкою нашої країни впродовж багатьох десятиліть. Ми цінуємо роботу аграрних підприємств України і завжди щиро радіємо спільним досягненням. У зв'язку з труднощами, що з'явилися перед аграрною промисловістю, команда BDO в Україні постійно підтримує зв'язок з клієнтами. Обговорюючи операції і ключові питання, ми знаходимо нові шляхи для досягнення успіху і пропонуємо варіанти, щоб зробити гнучкішою одну з найскладніших галузей країни.

Окрім українського ринку, в BDO як мережі є доступ до практичного досвіду наших офісів у понад 150 країнах світу. Велика кількість офісів розташовані в малих містах і крупних сільськогосподарських центрах. Завдяки цим знанням ми надаємо сприяння сільськогосподарським компаніям в розробці і впровадженні грамотної стратегії розвитку. Метою нашої допомоги є забезпечення високого і стійкого рівня продуктивності підприємства. Незалежно від стадії розвитку вашої компанії, ми зможемо забезпечити необхідну підтримку для ухвалення грунтовних рішень, що в результаті максимізував цінності ваших операцій.

Досвідчена команда BDO надає клієнтам повний комплекс послуг в галузі аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до МСФЗ. Довірившись нам, будьте готові до практичних порад і якісного обслуговування.

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)mbondar@bdo.ua|(hash)5ac0c06a481b9cf710543a8201cee6165e6818acb714fd24902da6f6b6794b37%}