• Інновації в аудиті

Інновації в аудиті

 

Такі терміни як «діджиталізація аудиту» і «інновації в аудиті» все частіше зустрічається в професійному лексиконі аудиторів. Що саме містить цифровий світ аудиту і які нововведення в аудиторській діяльності може надати компанія BDO в Україні?

Діджиталізація процесу аудиту — наша нова реальність

Світ стає все більш і більш Digital. Нинішня реальність — це світ даних. Правила реалізуються у вигляді електронних процедур і алгоритмів. Як наслідок, аудит має ставати все більш цифровим, щоб відповідати мінливій реальності. Як на всі технологічні зміни реагують аудитори у світі і міжнародна мережа BDO зокрема?

Інноваційні підходи в аудиті від BDO Ukraine

Потреби наших клієнтів змінюються, і ми змінюємося разом з ними. Стратегічний план компанії BDO в Україні містить чотири напрями, одним з яких є Цифрова трансформація та Інновації. Інновації у всьому: від способу найму й розвитку фахівців, до процесів і інструментів, які використовуємо в роботі.​

Наша мета — надавати клієнтам і партнерам чітке уявлення про те, що є найбільш важливим для бізнесу нині й в майбутньому. Ми трансформуємо свій бізнес, щоб допомогти вам трансформувати ваш.​

 
BDO Digital Audit Suite

BDO Digital Audit Suite — це повне переосмислення досвіду проведення аудиту за допомогою інтуїтивно зрозумілих цифрових процесів, методологій та інструментів, що надаються через підключені платформи БДО.
 


Істотним елементом підходу Digital Audit Suite є впровадження новітніх технологій, зокрема BDO Global Portal, APT Next Gen, BDO Advantage і додатки Counting Made Simple.


Глобальний портал BDO (BDO Global Portal) — це канал для всіх видів взаємодій, де клієнти й фахівці BDO можуть обмінюватися інформацією, документами, даними, звітами, показниками та оновленнями в безпечному, перевіреному середовищі. При цьому завжди зберігаються цілісність і конфіденційність даних клієнтів.​


APT Next Gen — нова цифрова аудиторська платформа, яка успішно використовується мережею BDO у всьому світі. APT Next Gen містить всі процеси, методології та підключені платформи з цифровою підтримкою для задоволення конкретних бізнес-потреб партнерів BDO ті їхніх клієнтів. Microsoft зазначає, що APT Next Gen від BDO — це чиста цифрова трансформація в дії. Ця глобальна платформа відрізняється високим ступенем адаптивності й гнучкості, в основі якої лежать хмара, дані та інтелект.


BDO Advantage — інструмент аналізу даних, розроблений командою BDO для більш глибокого розуміння бізнесу клієнтів. BDO Advantage містить аналітичні інструменти, що створюють візуалізацію даних. Цей інструмент дає можливість детальніше вивчати потоки доходів клієнтів, діяльність щодо закупівель, контролю й руху запасів для динамічнішого вивчення й зосередження зусиль на закономірностях, тенденціях і відхиленнях. Інструмент BDO Advantage заснований на оцінці ризиків, і забезпечує гнучкість при розробці індивідуальних рішень, які можна легко застосувати до будь-якого бізнесу, компоненту або набору даних.


Counting Made Simple— це застосунок, призначений для спрощення процесу інвентаризації та підвищення загальної якості та точності підрахунку як для аудиторів, так і для тих, хто перевіряє.


Культура передових інновацій від BDO побудована на таких підходах:

BDO Digital Transformation змінює послуги, які ми надаємо клієнтам, способи того, як ми їх надаємо і яку цінність додаємо клієнтам. Нашу культуру визначає постійне вдосконалення, а коли йдеться про бізнес, — то інновації змінюють все. Тому для нашої команди висококваліфікованих аудиторів усі нововведення швидко стають «новою нормою», і вони швидко реагують на мінливі потреби клієнтів в епоху цифрової трансформації.


Якщо потрібна додаткова інформація або бажаєте замовити послугу проведення аудиту від БДО Україна— звертайтеся, консультація безкоштовна..