• Кібербезпека

З розвитком бізнесу зростає об’єм обміну інформацією - з постачальниками, підрядниками, партнерами та клієнтами. Кожен з цих взаємозв'язків формує новий набір кіберзагроз. Потреба в кібербезпеці та спосіб її реалізації повинні бути виваженими, продуманими відповідно до потреб організації в ефективній діяльності. Добре розроблена проактивна, інтегрована комплексна система захисту інформації дозволить мінімізувати негативний вплив як на короткострокові, так і на довгострокові цілі бізнесу.

Чи може компанія самостійно впоратись з кіберзагрозами?

Теоретично – все можливо, проте дуже клопітно, а отже – дорого! Пояснимо чому не все так просто:

 

ЗАХИСТ ВІД
ШКІДНИКІВ

 

 


Традиційні антивіруси погано допомагають при цілеспрямованих атаках

 

УСКЛАДНЕННЯ
ІНФРАСТРУКТУР

 

 

 

 

Тенденція до ускладнення локальних систем та самої Мережі

 

ІНФОШУМ

 

 

 

 

За всім не встежити – кількість оповіщень від різних джерел приголомшує

 

ДЕФІЦИТ
ФАХІВЦІВ

 

 

 

 

Вже у 2022 році його оцінюють у ~3 млн. професіоналів

Чому аутсорсинг кібербезпеки є найкращим варіантом для вашого бізнесу?

Ми пропонуємо аутсорсинг кібер послуг, які забезпечать комплексне рішення та відповіді на бізнес-завдання, що стоять перед вами.

Зниження витрат

Одна з головних переваг аутсорсингу кібербезпеки полягає в тому, що він знижує вашу робочу завантаженість.

Економія часу

Використовуючи аутсорсинг, ви залучаєте експертів, які реалізують проект у встановлені вами терміни та відповідно до поставлених цілей. 

Повна експертиза

Коли ви вибираєте аутсорсинг проєктів кібербезпеки у будь-якого постачальника, ви отримуєте повну експертизу і великий досвід команди.

Гнучкий ресурс

Вам не потрібно турбуватися про навчання та найм співробітників.

Професійні послуги

Вам доступні найкращі ресурси та професіонали, включаючи їхній досвід у роботі з подібними проєктами.

Точність

Якщо ресурси, доступні у вашій країні, обмежені, ви можете обрати міжнародних талантів і цим вирішити проблему людських ресурсів.

Розвиток технологій

Ви отримуєте інновації та консультації щодо нових технологій. Як ми знаємо, технології розвиваються щодня.

Контроль ризиків

Аутсорсинг допомагає знизити ризики, уклавши чітку угоду про рівень обслуговування.

Експерти з кібербезпеки БДО в Україні виділяють такі ключові переваги управління кібербезпекою у вашій компанії:


ЗАХИСТ МЕРЕЖ ТА ДАНИХ 
від 
несанкціонова-
ного доступу


ПОКРАЩЕНА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА 
та управління безперервністю бізнесу


ШВИДШИЙ ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ 
працездатності після здійснених кібератак


ПІДВИЩЕННЯ ДОВІРИ
зацікавлених сторін до ваших заходів забезпечення інформаційної безпеки

Послуги з інформаційної безпеки від BDO в Україні сформовані з долученням професіоналів з різних галузей.

Включаючи досвідчених спеціалістів з кіберзахісту та IT, експертів з операційної діяльності та конфіденційності даних, бізнес-консультантів та аудиторів. Ми працюємо для того, щоб надавати комплексні, спеціалізовані послуги з кіберзахисту для кожного клієнта, орієнтуючись на вашу конкретну операційну модель, технічні вимоги, регуляторне середовище та динаміку галузі. 

Ми розуміємо ваші потреби з огляду на те в якій галузі ви працюєте.


Серед наших клієнтів компанії з ринку фінансових послуги, охорони здоров'я, роздрібної торгівлі, видобутку природних ресурсів та інші галузі. 

Чому обирають нас?

Міжнародну мережу з перевіреним практичним досвідом

Комплексний досвід у забезпеченні проєктів кібербезпеки для компаній різних галузей та різних юрисдикцій
Використання передових технологічних інструментів (AI та ML) у нашій роботі. Особливо для послуг з оцінки ризиків
Надання послуг у рамках міжнародних стандартів за участю сертифікованих спеціалістів
Конкурентоспроможна ціна за професіоналізм та міжнародну якість

Рішення з кібербезпеки від команди BDO in Ukraine включають:
 

АУДИТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ (IT AUDIT)

Наші послуги з Аналізу інформаційної безпеки надають сертифіковані фахівці (сертифікати CISA), які використовують міжнародні стандарти у сфері IT-аудиту та ефективні інструменти під час роботи, і будуть раді допомогти вам визначити відповідності системи галузевим стандартам з кібербезпеки, проаналізувати поточний стан інфраструктури та потенційних ризиків, провести інвентаризацію та класифікацію інформаційних активів, які є, провести тестування на проникнення (penetration test).

ОЦІНКА РИЗИКІВ КІБЕРБЕЗПЕКИ

Фахівці з кібербезпеки BDO в Україні допоможуть вашій компанії або бізнесу шляхом надання остаточної Оцінки ризиків кібербезпеки стосовно кожного цифрового активу за допомогою перевірених галузевих методологій і міжнародних стандартів, таких як скоринг кібервразливостей корпоративних мереж, оцінка готовності ІТ-інфраструктури компанії, тестування на проникнення мобільних та інших веб-застосунків тощо.

СИСТЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ

Нині створення програми комплексного захисту є необхідністю для зниження кіберризиків, створення надійного кіберзахисту та мінімізації негативного впливу на короткострокові та довгострокові бізнес-цілі. Міжнародна команда BDO Digital пропонує комплексні послуги з кібербезпеки..

АУТСОРСИНГ КІБЕРБЕЗПЕКИ

Використовуючи професійні сервіси, наші клієнти можуть зосередити увагу і ресурси на ключових аспектах і процесах діяльності, залишивши питання кібербезпеки фахівцям. Передові сервіси також дозволяють досягти необхідного рівня захисту, використовуючи тільки свої ресурси. Тому нашою метою є забезпечення швидкої реакції та стійкості до будь-яких подій в кіберпросторі.

МІГРАЦІЯ НА ХМАРУ

Фахівці BDO in Ukraine допоможуть вашому бізнесу: перенести на захищену хмару серверні потужності та дані працівників, налаштувати ефективну віддалену роботу, підсилити рівень кібербезпеки компанії.

 

Наші партнери:

      Про ImmuniWeb > > >

ImmuniWeb, виробник рішень щодо забезпечення безпеки додатків. Платформа ImmuniWeb® створена на основі технології штучного інтелекту для управління векторами атак, проведення Dark Web моніторингу та тестування програм на проникнення з підтримкою DevSecOps.

        Про Microsoft > > >

Microsoft Corporation - одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва пропрієтарного програмного забезпечення для різноманітної обчислювальної техніки - персональних комп'ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та іншого. Розробник найбільш широко розповсюдженої на даний момент у світі програмної платформи - сімейства операційних систем Windows.

            Про ISACA > > >

ISACA є міжнародною асоціацією фахівців у галузі управління ІТ. Діяльність асоціації фокусується на аудиті, безпеці та корпоративному управлінні ІТ. Асоціація надає визнані у всьому світі сертифікації, такі як CISA, CISM, CGEIT, CRISC, CDPSE. BDO Consulting та ISACA KYIV підписали Меморандум про взаєморозуміння

      Про BR Consulting > > >

Best-run Consulting пропонує рішення задач для різних галузей за допомогою комплексної системи управління процесами для компаній малого та середнього бізнесу SAP Business One. Відтоді як BDO Ukraine передала свої напрацювання для SAP Business One компанії Best-run Consulting, наші консультанти продовжили допомагати партнерам із методологією для подальшого розвитку локалізації.

У боротьбі з кіберзлочинністю наша присутність поширюється на весь світ і ми будемо раді допомогти вашій організації, зменшити кібер-ризики, з якими ви стикаєтеся.