• Кібербезпека

«Захист бізнесу починається з розуміння бізнесу»


З розвитком бізнесу зростає обмін інформацією - з постачальниками, підрядниками, партнерами та клієнтами. Кожен з цих взаємозв'язків формує новий набір кіберзагроз. Потреба в безпеці та спосіб її реалізації повинні бути виваженими, продуманими відповідно до потреб організації в ефективній діяльності. Добре розроблена проактивна, інтегрована програма кібербезпеки дозволить мінімізувати негативний вплив як на короткострокові, так і на довгострокові цілі бізнесу.

 

Див. коротко про БДО в Україні


 
Практики з кібербезпеки BDO сформовані з долученням професіоналів з різних галузей. Включаючи досвідчених спеціалістів з кіберзахісту та IT.  Експертів з операційної діяльності та конфіденційності даних, бізнес-консультантів та бухгалтерів. Ми створені для того, щоб надавати комплексні, спеціалізовані послуги для кожного клієнта, орієнтуючись на вашу конкретну, операційну модель, технічні вимоги, регуляторне середовище та динаміку галузі. Ми розуміємо ваші потреби не зважаючи на галузь в якій ви працюєте. Серед наших клієнтів компанії з ринку фінансових послуги, охорони здоров'я, роздрібної торгівлі, видобутку природних ресурсів та інші галузі.
 
У боротьбі з кіберзлочинністю наша присутність поширюється на весь світ и ми будемо раді допомогти вашій організації, де б вона не знаходилася, зменшити кібер-ризики, з якими ви стикаєтеся.

 
Перегляньте анімоване відео нижче та дізнайтеся, як стратегія кіберзахисту може підтримувати вашу організацію під час кібер-кризи.