BDO Horizons 2020 року — Випуск 4

Щоквартальний глобальний огляд BDO з питань злиття і поглинання на ринку середнього бізнесу.

Щокварталу ми аналізуємо світову активність у сфері угод злиття і поглинання на середньому ринку по всій території основних регіонів і окремих секторів економіки; ми пропонуємо вам огляд про те, як розвивається цей ринок і куди він рухається.

Він містить коментарі фахівців про останні тенденції, оцінки на майбутній рік і прогнози галузевої активності за допомогою «теплової діаграми», яка дає попередню оцінку найактивніших секторів для продажів компанії. Незалежно від того, чи є ви активним учасником ринку купівлі-продажу або просто бажаєте бути в курсі останніх подій, Horizons надасть вам безцінну інформацію про те, куди і чому надходять інвестиції, надаючи вам більше інформації і розуміння середнього ринку, які вам потрібні.

В 4 випуску за 2020 рік ми уважно розглянемо сферу злиттів і поглинань, на яку сильно вплинув COVID-19.

Ми бачили, як підприємства і інвестори у всьому світі повинні були швидко відреагувати на цей вплив. Для багатьох це означало роботу у віддаленому режимі і адаптацію до нових методів ведення бізнесу. Після початкового етапу реагування настав період створення стійкості в бізнес-моделях для вирішення проблем, пов'язаних із заходами щодо соціального дистанціювання, а також період забезпечення підтримки з боку урядів для боротьби з впливом на доходи. Ми спостерігали це в ланцюжках поставок, шляхах виходу на ринок з ростом електронної комерції та посиленні заходів з охорони праці як для працівників, так і для клієнтів. Сфера угод зі злиттів і поглинань неминуче постраждала внаслідок розставлення інших пріоритетів бізнесу.

Як глобальна організація, що здійснює діяльність на території більшості країн, шляхом підтримки постійного зв’язку з нашими колегами, у нас була можливість простежити як COVID-19 по-різному впливає на сектора і регіони. Цей випуск знайомить вас з актуальними коментарями за рівнями пожвавлення діяльності у сфері укладання угод, за секторами і регіонами, а також надає детальний аналіз потенційного пожвавлення діяльності в найближчі кілька місяців. Ми спостерігаємо подальше відновлення діяльності, особливо в Північній Америці та Китаї, і наша «теплова карта» виглядає оптимістичніше, ніж у попередніх випусках 2020 року.

  • Глобальний погляд — початок відновлення діяльності у сфері укладання угод
  • Особлива характеристика — цінність комерційного Due Diligence в охороні здоров'я і медико-біологічній промисловості
  • Північна Америка — сфера злиттів і поглинань показують невелике відновлення
  • Латинська Америка — діяльність у сфері злиттів і поглинань відновлюється
  • Великобританія і Ірландія — діяльність у сфері злиттів і поглинань знаходиться на найнижчому рівні з 2009 року, але зростає в міру відновлення довіри
  • Виробництво продуктів харчування і напоїв — стійкий сектор має широкі можливості для зростання завдяки сфері злиттів і поглинань
  • Природні ресурси — необхідність мати чіткий опис екологічних, соціальних і управлінських аспектів.

На глобальному ринку, який вражає своєю активністю і нескінченним вибором, ми забезпечуємо контекст, необхідний для управління ним.

Джерело  BDO Global