BDO Horizons 2021 — Випуск 4

У третьому кварталі 2021 року спостерігалася невелика перерва в укладенні угод, але все ж таки було зафіксовано дуже пристойний рівень укладення угод нарівні з допандемічним рівнем. Ця перерва була помітніша серед покупців, які займаються торгівлею, тоді як прямі інвестиції продовжували залишатися на рекордному рівні. На частку приватних інвесторів нині припадає понад 25% світових угод на середньому ринку та понад 30% сукупної вартості угод.

Як глобальна організація, що працює в більшості країн, ми змогли побачити, підтримуючи регулярні контакти з нашими колегами, як COVID-19 по-різному впливає на сектори й регіони.

У цьому випуску ви знайдете актуальні коментарі про рівень укладення угод, спеціальну рубрику про переваги Cyber ​​Due Diligence, а також «Шлях вперед» з погляду тенденцій в оцінках доходів аналітиків. Ми докладно розглядаємо технології середнього ринку, нерухомість та природні ресурси і, як завжди, пропонуємо безліч теплових діаграм, що показують потенційну активність у сфері злиття та поглинання протягом найближчих кількох місяців.

  • Глобальний огляд — Прямі інвестиції продовжують залишатися зростаючою силою на ринку злиття та поглинання у 2021 році
  • Спеціальна рубрика — Чи настав час зробити кіберризик важливішим чинником під час укладання угод?
  • Спеціальна рубрика — Шлях уперед... відновлення набирає обертів
  • Нерухомість — Основні рушійні сили інвестицій в нерухомість у період після кризи COVID
  • Технологія середнього ринку — Чому дані є основою злиття та поглинання у сфері промисловості 4.0
  • Природні ресурси — Відновлення ринку злиття та поглинання продовжиться, при цьому на перший план виходять угоди у сфері поновлюваної енергетики

На глобальному ринку з його приголомшливою динамікою й нескінченним вибором, ми інформуємо про головне для загального ознайомлення.
 

Джерело BDO Global