• BDO випустила свій четвертий Інтегрований звіт

BDO випустила свій четвертий Інтегрований звіт

10 грудня 2018

BDO в Україні опублікувала Інтегрований звіт за 2017 рік, який включає організаційні  елементи, історії та інфорграфіки, які показують діяльність компанії по створенню цінностей, а також екологічні, людські та соціальні показники компанії. У звіті використовуються Міжнародний стандарт з інтегрованої звітності (IIRF) та стандарти Глобальної ініціативи зі звітності (GRI), як напрямок для створення і представлення діяльності компанії.

Цитата Президента BDO в Україні Алли Савченко щодо показників компанії за 2017 рік:

“Я дуже пишаюся тим, чого ми досягли разом у 2017 році, тісно співпрацюючи з нашими клієнтами, колегами та громадами. Наш 2017-ий Інтегрований звіт показує, що ми підвищуємо очікування щодня: стаємо кращими, більш інноваційними постачальником релевантних рішень, допомагаючи у створенні кращого світу. Ми прагнемо стати лідером у галузі надання виняткових послуг клієнта, завжди діючи відповідально, прозоро і з прихильністю по відношенню до наших партнерів та зацікавлених сторін, як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Наш інтегрований підхід - забезпечення стійкості  та створення цінності для наших ключових зацікавлених сторін та партнерів, залишається ключовим елементом всього, що ми робимо. Ми продовжуємо вирішувати проблеми клієнта, випускати інновації на ринок,  пишаємось досвідом наших співробітників, піклуємось про навколишнє середовище. Наш успіх, яким ми хочемо поділитися зі стейкхолдерами, полягає у розкритті наших сильних сторін - зараз і в майбутньому."

Партнер з Інтегрованої звітності  та сталого розвитку Хеннінг Драгер про Інтегрований звіт 2017 року:

«Багато років BDO в Україні зосереджувала увагу на важливості сталого розвитку, в тому числі, як нашої бізнесової діяльності та поведінки, що може бути силою позитивних зрушень та підвищення обізнаності щодо екологічних та соціальних наслідків. Публікація нашого 4-го Інтегрованого звіту є командним зусиллям і ще одним з етапів  для повної інтеграції ключових фінансових та нефінансових факторів, що впливають на нашу майбутню стратегію.

Я щиро вірю, що інтегрована звітність  буде розвиватися та вдосконалюватися в Україні та світі, що дасть змогу відображати набагато більш широкий підхід до комплексних ризиків і можливостей. Наш 2017 Інтегрований огляд є маяком для такої колективної подорожі, і я вдячний, що  мав змогу зробити свій внесок у створенні більш стабільної, прозорої та інтегрованої компанії  BDO".

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}